Oooops, nějak se nám to tady rozpadá

Jsi Laravel developer? Vypadá to, že budeme potřebovat tvou pomoc!

#laravel #livewire #ionic #vue #typescript

Pojď k nám dělat Laravel nejlíp jak to jen jde.
A klidně remote!

V týmu Rockero vyvíjíme software na míru a dáváme si na tom sakra záležet. Hledáme někoho, kdo ho bude vytvářet s námi!

Máme rádi to, co vytváříme.

S klienty spolupracujeme dlouhodobě a společně táhneme za jeden provaz se stejným cílem. Společně vytváříme software, který si zakládá hlavně na vysoké kvalitě a udržitelnosti.

Jsme si vědomi, že dobře fungující software je základem podnikání našich klientů a když něco nefunguje, tak nám to prostě nedá spát. A zkrátka naši vývojáři do všech projektů také vkládají část sebe.

Kouzlíme hlavně v TALL stacku.

TALL stack (Tailwind, Alpine, Laravel, Livewire) považujeme za jednu z nejlepších a nejproduktivnějších cest, jak psát webové aplikace.

martin

„Pro mě je TALL stack number one! Vysoce produktivní, skvěle zdokumentovaný stack, při kterém se můžeme plně soustředit na kvalitu a čitelnost kódu. Je to skvělá kombinace technologií pro vývoj frontendu i backendu.

Celý stack je efektivní natolik, že nám pomáhá vyvíjet aplikace kvalitně a rychle.„

Martin Špička, Rockero s.r.o.

Nemáme čas na špatný kód.

Každý kus kódu píšeme tak, aby byl snadno čitelný pro ostatní vývojáře a ti se v něm dokázali zorientovat i bez zdlouhavého čtení dokumentace.

Používáme také různé nástroje, které nám boostují kvalitu - PHPStan, Larastan, Pint, TLint, Prettier, Duster…

Testy jako nedílná součást vývoje.

Testy bereme jako něco, bez čeho programování ani nemůže být. Prostě je píšeme, píšeme je rádi a píšeme je ke všemu. Víme, že si spousta vývojářů myslí, že je to zbytečné a pokud jsi jeden z nich, rádi ti jejich přínos ukážeme v praxi.

Právě psání testů je jedno z klíčových prvků, které přispívají k vysoké kvalitě našeho kódu. Jejich psaní nás nutí nad kódem více přemýšlet a zároveň je to náš okamžitý feedback. No prostě nám ulehčují život a drží hladinu stresu na přijatelné úrovni :)

Sledujeme novinky a nebojíme se jich.

Nasazování nových verzí komponent máme moc rádi! Nebojíme se jich, protože... máme testy! Zároveň upgradujeme postupně, takže vše probíhá hladce a nikdy nás to nezasekne.

ivan

„V Rockeru všichni sdílíme stejný technologický mindset. Často upgradujeme, píšeme kvalitní kód a testy, sledujeme a zapojujeme trendy, experimentujeme... No děláme to zkrátka trochu jinak a občas tím i rádi provokujeme :)

Tento mindset jsme pečlivě rozvíjeli a objevili efektivní přístup jak k projektům přistupovat.„

Ivan Píša, Rockero s.r.o.

Milujeme Laravel a vše kolem něj a hledáme někoho, kdo to má stejně!

V Laravel komunitě se prostě cítíme dobře a nebojíme se to říct nahlas. Rádi přispíváme do různých open-source projektů, packages, či diskuzí. A samozřejmě jsme zanechali stopy i v Laravelu samotném :)

Kromě toho jsme také vytvořili a udržujeme komunitní projekt Laraverse , spojující Laravel vývojáře, kteří rádi sdílí své znalosti a zkušenosti.

Pojď k nám!

Líbí se ti jak přistupujeme k vývoji softwaru? Chceš být blíže k Laravel komunitě? Chceš měnit svět tvorbou špičkových aplikací a ještě si to užít?

Pojďme si zavolat nebo se potkat! 👇

Napiš nám